O mně

Dalal se věnuje orientálnímu tanci od roku 2000. Začínala ve škole Intessar v Českých Budějovicích, kde ji Elena Rössler (uměleckým jménem Intessar) pět let zasvěcovala do všech stylů i tajů orientálního tance. Sama je učitelkou 1.stupně ZŠ, a tak po dvou letech pod vedením Eleny začaly s kolegyní jako první v Č. Budějovicích vyučovat děvčata od 7 let. A potom už následovala výuka dospělých tanečnic.

Absolvovala mnoho workshopů u holandské tanečnice Shahrazad, učil ji egyptský tanečník Magdy el-Leisy. Navštívila kursy Prof. Dr. Hassana Khalila z Egypta, Ibrahima Abu Hassana i Tamalyn Dallal z USA. Vyučovaly ji Sahareh, Gamila a Manuela z Německa. Byla na workshopech Sheyly z Brna a Eglal z Prahy. Zúčastnila se workshopů s polskou tanečnicí Surayiou. Byla okouzlena tancem od Osamy Mimi Faraga z Egypta a americkou tanečnicí Jillinou.

Od roku 2005 byla učitelkou pro děti i dospělé ve škole Samyah v Holiday Fitness v Č. Budějovicích. V roce 2011 spolu s Khalidou a Manuelou založila v Č.Budějovicích nové orientální studio OÁZA (www.oazaorient.cz). Osm let současně vyučovala v Jindřichově Hradci, kde uspořádala šest celovečerních vystoupení.

Dalal se snaží stále zdokonalovat a s radostí předává to, co umí, svým žákyním.